TEKSTI ORIGJINAL

Jeta eshte filozofi
Filozofia eshte jete
Jane te lidhura ne unison
Bashke ngjisin majat perpjet

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021