TEKSTI ORIGJINAL

Dua qe te telefonoj. .
por kam frik se te shqetesoj..
kam koh zerin sta kam degjuar. .
vetem zoti e di,sa me ke munguar. ..

me mungojn buzet e tua. . .
me mungon fjala te dua. . .
me mungojn bisedat tona. . .
netet pa gjum,netet e vona. . .

takimet e fsheta nuk i kam harruar. . .
takoheshim cdo dit,pasi shkollen kishe mbaruar. .
ehhh sa shum kujtime kam na ty..
sa her i kujtoj lot shikoj ne sy. . .
kaq shum gjera bashk i kaluam. . .

tani njeri-tjetrin e harruam...
megjithse ende per ty mendoj..
jeta vazhdon,me duhet te te harroj.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021