TEKSTI ORIGJINAL

kta e din se si o puna kur përmenet ktu abazi
stili shum fresh si me dal ka kafazi
pare tu bo shum se kam gjet i lloj metode
shes qese bari mrena i fus bar lope
po njoni e kuptoj se mtha nuk po bohem drru
kur u qova mjes tha un ja bona muuuu
masnaj e kuptun tgjith edhe mrrafën para zyshës
aty kuptova shprehjen nuk o mir ta hapësh bythësh
kalojm i çik ke rrepi zemra
për ty e kom llafin o mc kresha
je i modh skom qa them po ka qen iher pishëm
tkam kërku foto edhe mle dhishëm
mos na bo si i bukur edhe ti o ledri vula
ne un supër yll jo po skom lekt e tuja
ti i femër në milano 1 ën paris
kurse un ne 1 që kom nuk na lejn me dal tshpis

Ref 2x:
tani haj krrudo kena lek lek lek
dhe kafen e mjesit e paguj vet vet
pushime në dhërmi goca me vete vete vete
jo kavalishenc me buk me vete

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021