TEKSTI ORIGJINAL

Verse 1
PARANOJ
Mdoket jeta si loj
Dal I kry 100 pune
Sen sfoli me goje
Tu kry pune me 1 dore
Veq prej xhami e qes
E nese fol keq p*dh
Ku dush un ju pres
E kom n'brez per secilin qe vjen
Nese doni problem
Vjen qa t'vjen p*dh
Mire se na vjen
Se per mu nuk o sen
Killa te kamt tu kalu ka stacioni
Veq 2 ore me mu babes t'bjen tensioni
T'kap presioni
T'hyp adrenalina
Ska kthim kur I hina
Lifestyle kokaina
Rrugve si I pa fat
Della neper dur
Qytetin n'patroll
Ton naten Jom qut
Shkep shkep shkep shpejt
Se Jena per gut
Nese don biznis
Mos um thirr ner 5 buke
PARA REF.
Hala zi fut
Hala veq rrug
Folin per drog um kan ardh te hunt
Qe 3 dit qut tu jetu PARANOJ
Nese bon ka une me gisht
Bitch ti qi krejt n'goj
REF 2x
PARANOJ
P p pare a grila
PARANOJ
5 killa 10 killa
PARANOJ
Ka t'shkoj ka t'sillna
PARANOJ PARANOJ
Verse 2
Me mu ha vet
Ik gjuju
Nihen t'zit
Une I kom 3 copa perfuni
5 gure te vages
Babes me mu t'ik truni
Po bi**h une Jom qka sun e pershkrun
Nese po dyshoni
Hajde vizitona
Pare arm drog krim
Te na I ki tona
Kerkujt si besojna
E per pak t'qoj n'rak
Mos mu kap t'boj RRATATAT
Se kom automat
PA PA PA
Hajt tash kush o baba
Sum ha kari per ta
E maj pushken en krah
Gati Jom per qa dush
Nese doni diqka
Hajde hajde
Fol qka
Se na skena gjynah
PARA REF.
Hala zi fut
Hala veq rrug
Folin per drog um kan ardh te hunt
Qe 3 dit qut tu jetu PARANOJ
Nese bon ka une me gisht
Bitch ti qi krejt n'goj
REF 2x
PARANOJ
P p pare a grila
PARANOJ
5 killa 10 killa
PARANOJ
Ka t'shkoj ka t'sillna
PARANOJ PARANOJ

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021