TEKSTI ORIGJINAL

Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!

U sa mir po nina, nina hot
Pasha ropt nina hot
Do menime tpista nkok

Une du me kcy deri ort e vona
Jom me bad bi**hes nga tirona
Ti po don mu deh deri ort e vona
Thirri qikat shokt nga kosova

Po ku ke pas ti najhere naj Enc?!
Po ku ke pas ti najhere naj Benz??
Po ku ke pas ti najhere Real Friends!!
...no offence!

Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021