TEKSTI ORIGJINAL

Po du mi fol dikujt
Sepse fjalet mu po m'hajn permrena
Kom frik me hec rrugve se njerzit kujtojn u cmenda
Koha ndaloj mu mdaloj edhe zemra
Zhytur n'vujtje
Edhe vujtjet mu po m'lenkan shenja
Ndjenjat kan dru prej saj
Po nuk po shkrijn as kur po vjen vera
Kujtimet vrasin
Edhe ditet mu po mbohen terrta
U zhduk si tymi
Prej asaj mu m'zuni heshtja
Po du afer nje shok
Me i tregu se si eshte ceshtja
Baby baby
O baby t'lutem falem falem
Baby baby
O baby t'lutem falem falem

Refreni 2×
Ti je my baby
Ti je my lady
Ti je dashuri
Dashuria ime e vetme

Mashtrime t'shumta
Apo tamam t'verteten
Ndjenjat ngelen pezull
Pa to stend po mduket dhe vetja
Nuk e di kupton ca flas
A kujton se m'iku mendja
Nuk e di a ndihesh keq
Sesa veshtir eshte gjendja
Mashtrimet vazhdonin para syve
Por un besoja ajo eshte duke qeshur
Akoma vuj pasojat
Duket qe sja ka msu njeri
Se me zemren s'luhen lojra
Ajo eshte veshtir sem'donte
Por un lojes ja kuptova
Baby baby
O baby t'lutem falem falem
Baby baby
O baby t'lutem falem falem

Refreni 2×
Ti je my baby
Ti je my lady
Ti je dashuri
Dashuria ime e vetme


Ti je my babyyyy
Ti je my ladyyyy
Ti je dashuriii
Dashuria ime e vetmeee

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021