TEKSTI ORIGJINAL

E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet
I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Refreni

U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Aman aman aman

u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

II
U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Refreni

E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021