TEKSTI ORIGJINAL

ja ka nis kët rrep shqip tashi hajde nale
kur tja nis si "Tego Calde de la bayarde"
e kam flowin nji kintal YEA/ Hajde nale
kur ta nezi krejt klubin, shorty drille ma kadale
lvize tash ma shpejt yo twerkirate
lvize lvize djegi krejt se u ba bajate
po na njekin si kalina me hip n’makina
She don’t get shit but hard dick and patatina
rrit n’kingsbridge, n’bronx t’amerikes
n’mes t’ghettos me dhipa si t’puerto rikes
e do tjera sikur t’republikes dominikane
noshta duket si spanjolle Naqe asht shkodrane‘
si cigane braziljane
cuz she spray tan - per gjdo t’marte
Huh demek white girl, with the Kafe
she sniffing white girl, in her office

Uuu mami qa po thu tani
asigja skam kuptu zemer, mfal por jam shum dru tani
nuk e di ku do me shku tani
but my back on the wall and i aint tryna move tani
So twerkirate- Twerkirate...

twerkirate e myti krejt se krejt pot kqyrin
bassi nkup t’qiellit, krejt klupit qitja tymin
shishe mas shishe N’VIP Me Tinçen
Cuzzy with the squad, krejt po shofin si po lvizim
gjinja kan inat, ne n'tavolina me femna
Per njat rrin tu pa, kishe kishe ftyra t’shtremta
munohen mu ba tfort, kishe kishe Jena gangsta
but i don’t give a f**k, dicka n’brez got the answer
se kur futna mren, skem kontroll nga badigardat
naqe jam me bossa qe numrojn milijarda
A po don me cash, a po don me kredit karda
Shorty shake that ass, let em know qe Jena skuadra
Po thojn dojn rregetona, me ba miljona
Po kjo loj asht shum e leht, krejt kta tjert si milingona
Made it out the corner, we on the top now,
Veq n'kjosh inatgjor, cuz you know we hot now

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021