TEKSTI ORIGJINAL

Diqka e bukur midis nesh egziston
Un ty shum te dua dhe ti shum me do
Largesia shum na torturon
Nuk e ke iden sa me mungon

Na na na na (2x)
Un pa ty nuk mundem me jetu

Qdo dit un jetoj me shpres
Du qe te kem ne krah
Te jemi te lumtur na dy bashk
Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund

Nuk dua tjeter zemer sa t'jem gjall
Jeten pa ty smundem ta jetoj
C'do qast me ty du ne ta shijoj
Dhe frymen e fundit ta dhuroj

Na na na na (2x)
Un pa ty nuk mundem me jetu

Qdo dit un jetoj me shpres (2x)
Dua qe te kem ne krah
Te jemi te lumtur te dy bashk
Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund

Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021