TEKSTI ORIGJINAL

Ti je limiti , Ti je limiti,Ti je limiti

Ti je limiti i qdo endrre
Prandaj te zgjodha vetem ty
Ti je misteri i ksaj bote
Misterioz dhe un per ty

Qelsi zemres time
Eja eja ndize
Me fjal dashurie
Bon magji e te tregoj sa shume te du ty te du

Ti i dhe kuptim ksaj historie
Me shume fjale te bukra dashurie
Hajde zemra ime sonte digje,
Je e vetmja ti per mu shume te du

Ti je limiti i qdo endrre
Prandaj te zgjodha vetem ty
Ti je misteri i ksaj bote
Misterioz dhe un per ty

Syrin e buzen falmi mua
tjeter opsion nuk ke
te dua shume o shume te dua
Gjithqka per mua,Gjithqka per mua je!

Ti i dhe kuptim ksaj historie
Me shume fjale te bukra dashurie
Hajde zemra ime sonte digje,
Je e vetmja ti per mu shume te du

Ref.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021