TEKSTI ORIGJINAL

jalla djal pash daden hajdee
(2)jalla pash ni zote..
un me ty mor djal aman aman
(2)mos qoj kohen poshte ..
un me ty mor djal aman aman mos qoj kohen poshte mos qoj kohen poshte...

aman aman aman aman aman amaaann of of of of offff

jalla qik pash bacen hajde
(2) o pash perendine
un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta heki merzine

un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta shijojm dashnine...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021