TEKSTI ORIGJINAL

Nuk besoja ne nje
Femer si ty qe ka
Erdhe me pushtove
Mua me mendove
je gjysma ime bukur
pa ty ndihem i humbur
Humbur,zeme ti je krejt per mu

Gjith e pres momentin me ta pa
buzqeshjen
syt e tu me folin edhe kur je n`heshtje
Gjith e pres momentin me ta pa buzqeshjen
syt e tu me folin edhe kur je ne heshtje..

Magic Girl Ti je engjell qe shendrit
N`jeten time ty tkam prit
ty tkam prit..
Ti je arsyeja qe un jetoj
ti je ajo qe m`ploteson

Magic Girl

Lavda

Zoni i saj beautiful soon
secila fjal e saj Magic magic
Qa don me thon kur e ki dikon
qe per to krejt i kishe dhon
krejt i kishe lon
pranin e saj kurgjo sni
veq aromen e saj
doren ja maj
momentet mat mira i ndajm
mmxerr prej tjerert me shkelqimin e saj
e thirri engjell se i sigurt jam nkrahet e saj
gjdo sen per to e boj ,so kurgjo per mu
e boj me fashion gjdo sen qe ka me e kerku
nese naj sen del qe smuj me plotsu
ajo s`midhnohet sum kqyr keq se ka me kuptu
Na jena tripat e njejt na kena tripat e njejt imagic
ni femen e shenjet qe ska qejf met rrejt oshte even
i prekum rejt magic na pret e ardhmja together
baby this loves forever

Blero

3X)

asniher stlo me ik
Ti Je engjell qe shendrit
Njeten time ty tkam prit
ti je arsyeja qe jetoj
Ti je ajo qe mplotson

Your Magic girl
Magic Girl

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021