TEKSTI ORIGJINAL

...........................................................
Qe o hawera erdhi kolera
Veq per do repera tash i hupi vlera
Nuk tshaj kot o ty armik
Je tu fol shum veq dreqin plaq
Po thojn qe jom rrugaq po sjom se kurr nrrug srri
Po thojn ndaq .............................
Po une jam 1-sh n'Shqipri
Zdi qa doni dyshoni thoni vllavi jem Loni
Qa doni thoni se ket muzika padyshim mund ta ngoni
Si ma urren muziken kur me qef e ndegjoni
Hajde me dal mfal kaj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021