TEKSTI ORIGJINAL

Me thua se me do
por une nuk te besoj
jeta eshte nje fluger
era e merr

Me thua se me do
por une nuk te besoj
zemra eshte nje kotele
do perkedhelje

Ngado qe shkoj me vete
syte e tu I marr
kam frike se I humbas
nje çast qe ste kam prane.

Ref: Oh wow oh wow...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021