TEKSTI ORIGJINAL

Më beso kur të them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt ty t'kam
Ty t'kam,për mua je e vetmja
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mia dhe provo
Të dua perjete kete mos e harro
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021