TEKSTI ORIGJINAL

Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....
Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x..
TI AMO,TI AMO

Seni seni seviyorum
Te dua zemra ime
Sa shume une TE DUU...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021