TEKSTI ORIGJINAL

So sweet
You're my gift
Yeah

Ref:
Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you are (we known)
So Sweet (So Sweet)

Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you're (my dream)
So Sweet

Du me dit a m'don
Du me dit sa vlej per ty
Kurr syt s'ti kam nda
Prej qe jom n'lidhje me ty

Thjesht m'pelqen shum
Lidhja jon ka vler shum
Per mu bon gjithqka qe mun
Zgjedhja e vetme per ty jom un

Shpesh folim n'MSN
Don me dit A KA NAJSEN ?
M'thirr me dal e mu knaq
Mengjesi bashk na zen

Ref:
Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you are (we known)
So Sweet (So Sweet)

Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you're (my dream)
So Sweet

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021