TEKSTI ORIGJINAL

Kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon
kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
zemra ime kjan, kjan
e vajton per ate qe e dashuroj

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
iku me la ne gjum me la lamturin jo nuuuuuk me tha

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021