TEKSTI ORIGJINAL

Hyre n'jeten tone howwww..
si legjend e rende
kur ti del dhe shkon howww...
deren e ferfllon...

Po me rrah zemra si nje kemban
e plagosur ne shpirt rri ne kemb
ti po largohesh dhe une te shiqoj
mbi supe ma more jeten oooooo...

REF 3x:
Ti perendo pa lindur o diell
kam mbet e vetme
e mposhtur keshtjell
e dashurise, e tradhetis
ma ke dhen besen
fjalen e burreris

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021