TEKSTI ORIGJINAL

Qysh e kam dashnorin
shum xheloz oj nan
sun po dal rahat nga shpija
si poliz pom bon

Qysh e kam dashnorin
shum xheloz oj nan
sun po dal rahat nga shpija
si poliz pom bon

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

aj se sbohe nami
do ti shkoj per qefi
dot tja boj un politiken
vec ta boj per veti

aj se sbohe nami
do ti shkoj per qefi
dot tja boj un politiken
vec ta boj per veti

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021