TEKSTI ORIGJINAL

ti mbas zares ty ndejt mu m´vjen era sken - ty pelen
e kqeja per 1 t´qint dije qe t´gjen
me pare t´koncertit Singi blen balen
truni ma kap repin edhe pa anten
flowin ty e nderkatrimat ty i qit
edhe ty ngerhat LP-ja t´bon atentat kur je ty tat
Singullar i nxhet si skart´daj pergjys si cirkullar
per me t´qarkullu trupi n´vesh se kerka s´je
testin e ki jep po je ra meniher ngasje
nese don mu bo i mirr duhesh per mu mi kap klemat
referati so per rep po mi pa temat
se per reper je kaher po hala je klysh
e ndigova albumin ta qita 1-shn´2-sh
sa mos me t´lon per vjesht se ather e qes albumin tjeter
saher m´digon mu albumi yt doket ma i vjeter
Singi fshin perpara si uragan
039 ekg sanmos u nxej kur ta qoj tugen aa
pipipi se ta marr lugen a tona ta ha buken aa
shoki m´fal qe po t´thom po s´je kerka
qysh ka thon Lumi po t´ndigojn si ju ki imponu
teshu n´mukryq ndaq Ipon mu rrzu
ma boni ni dit Lyrical Son s´po dini me ma thon emrin
hajt tash pidh none mos t´ha kari se s´po din as temin
e respektoj shumicen po do po ma marrin bollen neper goj
reperat e famshem a po keni pun n´dugoj ?
Shoqeluft mrenda e jasht paqe
fol ndaq far shuplake n´faqe ...qaty shpejt
rri drejt se s´je per ni me je simple
je bo bajat teper
pernime s´po muj me t´panese s´m´beson
vete mamin thuj mam a po t´pelqen qka je ty pa
ejej N.W.A ...D.P.G.S.P.D o knej
lej ato foret fej..me jatagan t´prej
t´mlum me jorgan t´gjej
n´Pej jom ka rri ty e mbaru dinastin
qet send e kom bo per ata qe qa o Real din
e ata qe s´din e jon wacklyjuni me sherk
kabllat n´shteg edhe knoni playback

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021