TEKSTI ORIGJINAL

o jam merzit o shok kit gurbet te zi mka mar malli o me shku ne shpi o jam merzit o shok ket gurbet te zi mka marr malli o me shku ne shpi

Ni her per Nu ni her per ty
o cakkrrojm gotat sonte me shoqni x2

o more shok e ju mor vllazni o kur tvjen dita oh me shku ne shpi

Ni her per Nu ni her per ty
o cakkrrojm gotat sonte me shoqni x2 hajde...

dil te kroni coco moj hyri dil te kroni coco moj hiri me ti pa moj coc syt e zi

o sun po dal mor djalo spom len nana
sun po dal djalo spom len nana do te dal djalo sat del hana

hajdee..... hajdeee.....

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021