TEKSTI ORIGJINAL

O hajdi motra ooooo
T'ja fillojna kanges o o o o o
T'ja fillojna kanges oooo

Jena vajza t'kulturume
E ja kena aneen o o o o
E ja kena aneen oooo

O hajdi motra oo
Hajdi rrehim defin oo o o o o
Hajdi rrehim defin oooooooo

O t'ja urojna oooo
Vllaut ton martesen o o o o o
Vllaut ton martesen oooooo

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021