TEKSTI ORIGJINAL

Sa lot kam derdh une per ty
sa shum te kam dashur

Ref 3 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

Nje dit une po pija me shoqeri
ndodhi per ty me thane
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë

Ref 8 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

st 3 :
te gjitha shoqet te kan inat
pse une ty te dua

te rri me ty apo te shkoj
kete ti spo ma thua

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021