TEKSTI ORIGJINAL

1x
Sot shkrihesh per mua e neser nuk me flet
si te kam duruar besom qe se di as vet
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

1x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen

1x
I harrove fjalet premtimet qe mi dhe
je i tjeter kujt se i imi me nuk je
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

5x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021