TEKSTI ORIGJINAL

dikur femije
une mbi pellg pashe veten
dhe plot habi
qeshem qe te dy ne...

dhe ikem larg
e mbetem vetem ne harim
ne nje stacion
ne udhekryqet pa mbarim

dhe rendem...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021