TEKSTI ORIGJINAL

nga malli marr me buzen zjarr fotografin ta puuth se dashuria xhelozia po me mbyt e marrezia embelsia je ti keng pa fund dhe un jam vala ti je deti qe em perkund

Ref:po digjem nga malli me thuaj ku te shkoj kuj ti them te dashuroooooj o zemer prej djali te them te dashuroj jo si ty nuk ka ne bote

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021