TEKSTI ORIGJINAL

ti ke ikur nuk dua te tflas pse u ngatrruam per ket po plas ishe problemi qe ne fund u pa mbrendi tshpirtit sjemi ndar pyes veten sikur un a mendon koh e shkuar ne do ndryshojm ti ke bredhur qe nuk ishte mir si me ty me askend sdo jem e lir mundohem tflas por fjalet nuk i gjej dot qka te bej qe nuk te kam sod mundohem tflas po fjalet si gjej dot te tshrengoj por kjo esht e kot.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021