TEKSTI ORIGJINAL

te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin , te dua ty per asnje
tjeter nuk dua t'ja di te dua
tyy..... ti dhe vetem ty.

kur te kam pran eshte mrekulli
s'di se ku jam s'di se ku rri
ti me ben tjeter njeri tiii.........
dhe vetem ti

dikur thoje sa shum te dua shpesh her une e kujtoj
e di nuk ishte loj tani fjalet nuk kan vler nje gjë vec te kerkoj rri edhe ket her

ref;
te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua
tyyyy........ ty dhe vetem ty.

rri me mua këtë nat se 1000 puthje do ti jap zgjuar deri ne agim te me thuash tiii.....
je shpirti im dikur thoje sa shum te dua je ylli ku besoj je fati qe
kerkoj tani fjalet nuk kan vler
nje gje vec te kerkoj rri edhe ket
her

ref; x3
te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua tyy...
ty dhe vetem ty...!

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021