TEKSTI ORIGJINAL

Ne erresire, neper nate,
ne shtepi ka drite te thate.
Sa cudi si funksionon, gjithe ky lemsh qe na rrethon.

Sapo mbyll dhe hap syt,
del dicka qe po ju mbyt,
pa ndales, deri ne fund, do te bej cfare dua une.

Ref :
Hej hej shiko sesa i thelle eshte deti
hej hej a do te vish me mua dhe ti

Dua te dal, kthehem prap,
dua te dal, yeah.

Duart lart e koken poshte,
jo nuk mundesh te sundosh,
veten shoh ne pasqyre, qe te mos nderroj fytyre.

Tek kjo gare bardhe e zi, para teje do arrij,
pa ndalese deri ne fund do te bej cfare dua une

Ref :
Hej hej shiko sesa i thelle eshte deti
hej hej a do te vish me mua dhe ti

Dua te dal, kthehem prap,
dua te dal, yeah. (2)

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021