TEKSTI ORIGJINAL

mallkim pa kuptim

jam i mallkuar, se kam kuptuar
por shko ne ferr, je e gabuar,
vazhdoj mendoj, të shikoj
je bërë motiv i jetes time por
per mua ti je dreq i mallkuar,

dreq dreq dreq i mallkuar

numrin tend e kam, i joti nuk jam
keq dhe jeten e zez e kam
po pres, ngadal po vdes,
me je bere semundje ngjitëse o dreq

dreq dreq dreq i mallkuar

unë duhet që ty të urrej
unë duhet që ty të harroj
vetem për ty unë nuk mundem
jo nuk mundem të jetoj

mallkim pa kuptim
mallkim pa kuptim
mallkim pa kuptim
është vetem një mallkim
mallkim mallkim mallkim pa kuptim

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021