TEKSTI ORIGJINAL

E hene e marte e merkur
ditet secin kurr
e enjte e premte e shtune
vetem mbeta une

smundem trembem frikem
pa ty nje jave
ditet vitet duken pa ty

ref.
Nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty vertet te jemi dy kam jete

nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty e vertet
te jem me ty kam jet

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021