TEKSTI ORIGJINAL

dikur ketu leviznin floke te gjate te zinj.
une shikoja syte e tu me flake ,ne shi.
imazhi yt, hapesire pafund si det ne ere.
me mungojne te gjitha qe atehere.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dy

fle,dhe ne enderr te kerkoj kudo.
atje ,vetem ti s'do jesh me ,jo.
syte e tu midis miliona sysh kerkoj.
qesh dhe qe jam ne enderr harroj.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dy

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021