TEKSTI ORIGJINAL

U NISA PO VI SI E MSI ME SHPEJT SI KET E DI PO VAZHDOI SHUM MIR INTERPRETOI EGZISTOI DY FISHOI SUKSESE ME RITO E TE STOI DISTANCOI GJITHVETEN NE MIKROFO SE NUK MKNOI PER KURVA NUK KNOI VEQ PR PARE VEQ PO DU MU JU KALLXU QYSH BOHET REPI ASHIQARE ASHT RE ALE

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021