TEKSTI ORIGJINAL

Tani sjam aty por po te veshtroj,mos u kthe te me shikosh,s'dua te t'lendoj.Rruget jan te mbyllura me fjal te renda, fjala sdua te te humb eshte mbytur me gjemba

ref. Kjo ishte nje enderr mua sme ka ndodhur,ishte ky zogu im n'kafaz kishte ngordhur..2x

Do fluturosh tek un t'me ndalosh t'largohem,do jem shum larg teje,jam vone t'pendohem..2x [solo]

ref. Kjo ishte nje enderr mua sme ka ndodhur,ishte ky zogu im n'kafaz kishte ngordhur..2x

ne kafaz,kafaz kishte ngordhur , ne kafaz,kafaz kishte ngordhur ...[deri n'fund]

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021