TEKSTI ORIGJINAL

Dhe kur s'kupton pse lufterat ndodhin,
nuk ka problem...
Ti shko perpara jemi udhetare,
te gjithe udhetojme ne nje tren

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...

Disa me pak, disa me shume, disa te tjere aspak
Asgje me shume se sa nje film mbushur me skena plote dhune

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021