TEKSTI ORIGJINAL

-Sa her të shikoj un diqka vërej dal edhe mendoj formulën si ta gjej kur ty të shoh rrugën ti vazhdon boj vetëm wooow sa her un ty që të shoh

Ref: Se ksi seni ti kurr ske ni flm e di qka boj me ty mos u dridh M'she në sy.(nanajnajnaj) RRitëm xix e shum bass tash e mas ti ndjekem mu përmbas R'n B me mu qdo qast!(2x)

-Pse ashtu me sheh tash ti po më ndjeh eja mos pritooo më thuaj që me do të shikoj në sy fjalën dashuri nuk di pse për shun e vërteta ty ne ball pot shkon

Ref:Se ksi seni ti kurr ske ni flm e di qka boj me ty mos u dridh M'she në sy..(nanajnajnaj) RRitëm xix e shum bass tash e mas ti ndjekum mu përmbas R'n B me mu qdo
qast!(2x)

Ref:Se ksi seni ti kurr ske ni flm e di qka boj me ty mos u dridh M'she ne sy..(nanajnajnaj) RRitem xix e shume bass tash e mas ti ndjekem mu permbas R'n B me mu qdo qast!(2x)

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021