TEKSTI ORIGJINAL

thone se eshte normale kjo dashurija kur dhemb,
Lot e vashes ne got kur mblidhen e pihen si desert,
edhe nje gjetje ordinere ne kafaz butesia
n'at fytyr eshte dashuria,
n'liri eshte egersira

Ref;
Ne Kafaz,Ne kafaz kush qan nga guri qe aq fort me mbeshtes per muri
nuk jam laps jo nuk shkruaj,
ne kafaz princesha kur vuan e shigjetari pa meshir e gjuan ti se thirre ndreka deren ma se askush me se askush me nuk i do te shkreka ...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021