TEKSTI ORIGJINAL

Lej ti arsyet
Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Pse ti behesh qe sme njeh
e e qe sme sheh,kur mendjen tek un e ke
Kthehu ne kujtime gjeje kohen kur per mua
Nuk fleje
Kohen e lumtur ne mes meje tejee

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Genci:
(Vjen perreth meje nuk vin perreth teje
me ne fund ndjeje Gramofon)

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (4x)

HAJDE

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021