TEKSTI ORIGJINAL

Fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

REF
se une te dua fort
dhe s dua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth

Ne mes k'saj dashurie
vajton a luan ti
une te kam dashur
me gjith zemer
jo me djallezi 2x

REF
se une te dua fort
dhe sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth.

Dua te ngjitem lart
mbi re dua te rri
nese malli do te te marr
perqafom kur te bjer shi 2x

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021