TEKSTI ORIGJINAL

Upstreen:Kelly:
Dita ndalet,
Akrepa hapat e saj,
Puthja falet,
Jam i huaj nuk kam faj,
Nuk di te pres ,
Po nuk prite dhe ti,
Nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty...

Upstreen:Kelly:
Dita ndalet,
Akrepa hapat e saj,
Puthja falet,
Jam i huaj nuk kam faj,
Nuk di te pres,
Po nuk prite dhe ti,
Nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty...

Ref:
2x Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur,
do te shfletoj pas faqes qe kam grisur...

Kelly:
Nuk di te fal edhe pse rënd gaboj,
nuk di te ndal ndonese nuk di ku te shkoj...

ref.
2x Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur,
do te shfletoj pas faqes qe kam grisur...

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021