TEKSTI ORIGJINAL

Alo uuuu u u u u u he j hej hej he o o o o o hej uuu hje hje hje uuu
Emri im eshte dashuria e bie ne mend besnikeria te tradhtia prap memdja te shkoj i embel gjaku yt qka helmoj ska dy vjet dashurin ta dhash me kontrolla me lidhës me fash qka po ndodh me ne vash
Ref. Merre nje litar e lidhma per qaf le te behet varr le te behet perjetsi ku shtrngon ti me xhelozi vetm me xhelozi vaaaash Merre nje litar e lidhma per trup mbeshtetem per mur une prap te dua shum roberi eshte kjo dashuri vuuuj

hu hu hu hu hu uuu uu hej hej hje hje uuu ooo uu e eje jeje

emri im eshte dashuria e bie n mend besnikeria te tradhtia prap mendja te shkoi i embel gjaku yt
Qka hejmoj ska dy net qe nje enderr pash si kur ne te lumturova vaaash ato dit ku zhduken tash

Ref .2. Merre nje litar e lidhma per qaf le te behet varr le te behet perjetsi ku shtrngon ti me xhelozi vetm me xhelozi vaaaash merre nje litar e lidhme per trup mbeshtetem per mur un prap te dua shum roberi eshte kjo dashuri vuuuj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021