TEKSTI ORIGJINAL

vetem me njeputhje
do te roberoj
kur ty te te jepem do te shkateroj
thuaj thuaj thuaj tani ku po shkon
po ta putha goje tjeter ste gezon
do te vdes ne krahet e tua se kete nate pa ty te nxehte jo se dua

refreni 2*
hej hej hej aleo mambo aea manbo aea
do te shkateroj

dua nje morito pak adrenaline
sdua te meflasesh sonte le te pime
thuaj thuaj thuaj tani ku po shkon
po ta putha goje tjeter ste gezon
do te vdes ne krahet e tua se kete nate pa ty te nxehte jo se dua

refreni 2*
hej hej hej aleo mambo aea mambo aea
do te shkateroj

prekem lehte me puth se ftohem shpej
me ler qe te jem per ty sot uragan
flaka le te dal naten mos ma ndal
ri sonte mos shko

refreni 2*
hej hej hej aleo mambo aea mambo aea
do te shkateroj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

Proverb.PRO v5.0 © 2021