Ylber Idrizi - Sot Ose Neser


Je shum e bukur je shum pedante
qik e lazdruar dhe elegante
dhelper dinake syt si magneti
qka sheh perpara e ben per veti

Foto katrore

Format StoryProverb.PRO v5.0 © 2024