Enca - Ata Nuk E Din


Uuh sa me pelqen ti
Dhe ti me pelqen mu
Syt e tu s’genjejn zemer
Syt e tu shum ti du

Foto katrore

Format StoryProverb.PRO v5.0 © 2023