Muharrem Ahmeti - Syte


I perjetshem une nuk jam
Pervec teje asgje skam
dhe pse shpesh larg teje jam
asnje lot sta bej haram
Jo sta bej haram.

Foto katrore

Format StoryProverb.PRO v5.0 © 2023