Gresa Behluli & Rreze Bekteshi - Mos Ua Prishni Lumturin


Kur nje zog nje pellumb ne shikojme
duar krah si ata fluturojm
zemra jon tik e tak kur
troket dhe zemra flet

Foto katrore

Format Story