Anxhela Peristeri - E Çmendur


Jam e çmendur per ty.
Po e them une prape,Pranoj
Per ty vdes dhe jetoj, oh
Jam e çmendur per ty.
E gjithe bota me thote jo.
E verber pas teje une shkoj...

Foto katrore

Format StoryProverb.PRO v5.0 © 2021